logo
. . .
Fiziksel Server Kirala, Dedicated Server Kirala, Dedicated Satın Al | CelikHOST Bilişim Teknolojileri - %100 SSD Web Hosting

İhtiyaç duyduğunuz gücü ve esnekliği kolayca elde edin.

Yabancı lokasyon ve TR lokasyon linux sanal sunucu paketlerimizden bütçenize uygun olan vds satın alıp faydalanabilirsiniz.

Paketlerimize Göz At

Dedicated Server

Bütçenize uygun %100 SSD Dedicated Server paketlerimiz ile hızınıza hız katın.

LİNUX SANAL SUNUCU ÖZELLİKLERİ

Yüksek performanslı Ayrılmış Linux Sanal Sunucu elde edin.

SSD Disk Sürücüleri

En üst düzey Intel Xeon işlemcileri, terabaytlarca SSD disk alanı ve sunucu başına 128 GB RAM ile kendi üst düzey sunucularımızda hiçbir şey asla ters gitmez.

100 Mb/s İnternet Hızı

Online işletmeniz için her an, her yerde harika bir deneyim ve yüklenme süresi garanti ediyoruz.

DDoS Koruma

Tüm lokasyonlarımızda belirli bir kısıma kadar ücretsiz olarak koruma sağlmaktayız, Sipariş esnasında ek koruma satın alarak arkanıza yaslanıp saldırılardan kurtulun.

hosting
hosting
Özel IP

Çok sayıdaki premium özelliklerden biriyse adanmış IP adresidir. En ucuz VPS planımızda bile adanmış IPv4 & IPv6 internet protokolleri mevcuttur.

IPv6 Desteği

VPS hosting planlarımızda adanmış IPv6 Internet protokolü mevcuttur. Adanmış bir IP kullanımıyla bütün kodlarınız ve eklentileriniz son derece hızlı çalışacaktır.

Para iade garantisi

Eğer CelikHOST'dan %100 memnun değilseniz paranızı iade edeceğiz. CelikHOST'la bugün yolculuğunuza başlamak uğraşmasız ve risksizdir.

İŞLETİMSEL SİSTEM ŞABLONLARI

Maksimum hız ve stabiliteye sahip VPS platformu

os
os
os
os
os
os

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Tarafımıza sıkça sorulan sorular, daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Linux Sanal Sunucu paketlerimiz sistemimiz üzerinde Türkiye / Bursa DGN olarak tanımlanmıştır, sipariş esnasında lokasyon seçeneğinizi değiştirebilirsiniz.

Türkiye / Bursa DGN lokasyon'lu linux sanal sunucu paketlerimizde ücretsiz koruma sağlamaktayız, Lokasyon seçeneğine göre ek koruma satın alabilirsiniz.

İllegal Kullanıma izin vermemekteyiz, Hosting bölümündeki ekibimiz günlük kontrol etmektedir, illegal kullanım yapan müşterilerimizin hizmeti askıya alınmaktadır.

Tarafımıza ve bünyemiz tarafından yapılıcak sorunlarda ve işlemlerde destek vermekteyiz, Sizin tarafınızdan yapılıcak olan işlemlerde ek destek paketi alarak yardım alabilirsiniz.