Linux Hosting

CHCP #1

2 Site Barındırma
5 GB Disk
LimitsizAylık Trafik
5 FTP Hesabı
5 Veri Tabanı
Voxility & TTDDoS Netinternet
10.00 ₺ Aylık ödeme

Reseller Hosting

CHRP #1

15 Site Barındırma
50 GB Disk
LimitsizAylık Trafik
Limitsiz FTP Hesabı
Limitsiz Veri Tabanı
Voxility & TTDDoS Netinternet
15.00 ₺ Aylık ödeme

VPS Sanal Sunucu

CHVP #3

4 GB Ram
20 GB Disk
LimitsizAylık Trafik
2630v2 İşlemci
2 Cpu
Voxility & TTDDoS Netinternet
30.00 ₺ Aylık ödeme

VDS Sanal Sunucu

CHDP #4

4 GB Ram
50 GB Disk
LimitsizAylık Trafik
2630v2 İşlemci
2 Cpu
Voxility & TTDDoS Netinternet
30.00 ₺ Aylık

Sıkça Sorulan Sorular

Firmamıza Linux Hosting işlemleri için sıkça sorulan soruları daha hızlı bilgi edinebilmeniz için hazırladık. Aşağıda sıkça sorulan soruları görebilirsiniz.

Linux Hosting Nedir ?

Linux işletim sistemi alt yapısı ile kurulmuş bir web sitesi barındırma işlemidir. Linux Hosting, Açık kaynak kodlu yapıya sahip oluşu, PHP desteği sunması, saldırılara karşı sağlam bir alt yapıya sahip olması, WorPress, Joomla, Drdownal gibi içerik yönetim sistemleri ile tam performanslı olarak çalışması gibi özellikleriyle oldukça fazla tercih sebebi olmaktadır.

Birden Fazla Web Sitemi Barındırabilir miyim ?

Elbete barındırabilirsiniz, birden fazla web sitelerinizi barındırmak için, paketlerimiz içerisinde bulunan "X-Sınırsız" ve üzeri paketleri tercih edebilirsiniz.

Başka Firmada Bulunan Sitemi Size Taşıyabilir miyim ?

Elbette taşıyabilirsiniz, web sitenizi CelikHost alt yapısında barındırmaya karar verdiyseniz taşıma işlemi teknik destek ekibimiz tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Taşıma işlemi için teknik destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Linux Hosting Alacağım Ne Zaman Aktif Olur ?

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, Linux hosting hizmetiniz anında aktif olmakta ve bilgileriniz sistemimize kaydettiğiniz mail adresinize iletilmektedir. Havale, EFT yolu ile yapılan ödemelerde ise ödemeniz onaylandıktan sonra hizmetiniz aktif olmaktadır.

Mevcut Paketimi Daha Sonra Yükseltebilir miyim?

Dilediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Mevcut paketiniz yeterli gelmemeye başladığında, teknik destek birimimiz ile iletişime geçerek sitenizde herhangi bir kesinti yaşamadan ihtiyacınızı karşılayacak bir Linux hosting paketine geçiş yapabilirsiniz.